2-päevane metameditsiini baaskursus 

26.-27. jaanuaril 2013 TARTUS


Metameditsiini baaskursus on mõeldud kõikidele huvilistele, kes soovivad laiendada oma teadmisi keha, meele, hinge ja sotsiaalse keskkonna vahelistest seostest ning õppida mõistma keha bioloogilisi reaktsioone ja isetervenemisvõimet. 
Peale baaskursuse läbimist on soovijatel võimalik alustada metameditsiini diplomikoolituse õpet ning seejärel taotleda Rahvusvaheliselt Metameditsiini Ühenduselt IMMA tervisenõustaja sertifikaati.

  • Baaskursusel selgitame metameditsiinilist haigus- ja tervenemisprotsessi käsitlust, selle kahte faasi ja üheksat arenguetappi.
  • Avame seoseid keha/meele/aju ja elusituatsioonide vahel, uurime stressiolukordade salvestumist kehas ja seda, miks vahel vaatamata suurele emotsionaalsele läbielamisele siiski mingeid tervisevaevusi ei järgne.
  • Räägime, kuidas kasutada tervenemise toetamiseks loodusseadusi ja ürgbioloogiat seoses erinevate haigustega, näiteks seljavalud, külmetus, hambavalu, kasvajad jne.
  • Räägime ka sellest, kuidas kasutada informatsiooni iseenda, oma lähedaste või klientide tervenemisprotsessi toetamiseks.
  • Vaatleme lähemalt põhjuseid, miks me sageli haigestume just siis, kui mingi suur probleem on lahenduses saanud – mis toimub sel hetkel meie kehas?
  • Räägime igapäevasest normaalsest päevase tegevuse ja öise puhkuse vaheldumisest ja sellest, mis juhtub meie organismis siis, kui oleme pidevas stressis.
  • Kuna metameditsiin on diagnostikameetod, siis uurime lisaks, milliste teraapiameetoditega saame oma tervenemist toetada.
  • Teeme praktilisi harjutusi ja õpime oma keha kuulama!

Kursust viivad läbi: Ave Sepp ja Kaia-Kaire Hunt, IMMA sertifitseeritud metameditsiini meisterkoolitajad ja tervisenõustajad

Kursused toimuvad: Tartus 26.-27. jaanuaril 2013, L-P mõlemal päeval kell 10:00-18:00

Toimumiskoht: Raekoja plats 1 / Ülikooli 7, II korrus (Domus Dorpatensis, sissepääs Ülikooli tn poolt)

Registreerumistähtaeg: 24. jaanuar 2013

Osalemistasu: 120 eurot (peale registreerimistähtaega vabade kohtade olemasolul 130 eurot). Korduv osalemine poole hinnaga!
Osalustasule käibemaksu ei lisandu, sisaldab kohvipause ja eestikeelset õppematerjali.

Registreerimiseks saada täidetud registreerimisleht e-postile: ave@innerself.ee või kaiakaire.hunt@gmail.com

Tasumine: peale registreerimist väljastatud arve alusel.